Regulamin

Warunki zakupu i dostawy projektu

Każde składane zamówienie jest potwierdzane i weryfikowane telefonicznie z Zamawiającym w ciągu 24h od wysłania formularza.
Zamówienia można składać również telefonicznie, faxem i mailem. W każdym przypadku skontaktuje się z Państwem Doradca, który potwierdzi Państwa dane i uzgodni termin dostarczenia przesyłki.

Formy płatności

Za zamówiony projekt gotowy można zapłacić dokonując przelewu bezpośrednio na rachunek bankowy (ING BANK ŚLĄSKI S.A. 73 1050 1445 1000 0090 6469 9268 w tytule umieszczając nazwę projektu), zapłacić kurierowi przy odbiorze dokumentacji lub osobiście przy odbiorze projektu.

Bezpłatna dostawa dokumentacji

Zamówiony projekt dostarczamy Państwu bezpłatnie w najkrótszym możliwym do realizacji terminie! Zazwyczaj zamówienie realizowane jest w ciągu 2-5 dni. Każdorazowo uzgadniamy z Państwem najlepszy termin na dostarczenie przesyłki. Na każdym etapie realizacji zamówienia istnieje możliwość sprawdzenia przewidywanej daty otrzymania przesyłki.

Reklamacje, zwroty i wymiana

Reklamacje wynikające z mechanicznego uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu wymagają okazania protokołu szkody podpisanego przez dostawcę i odbiorcę przesyłki.
Na podstawie obowiązujących przepisów przysługuje Państwu prawo do zwrotu lub wymiany zamówionego projektu bez podania przyczyny do 10 dni od jego otrzymania (wg ustawy z dn. 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów). O chęci odstąpienia od umowy należy poinformować firmę Pośrednictwo Budowlane mailem, faxem lub telefonicznie. Zwracany towar należy odesłać Sprzedawcy na własny koszt bez śladów użytkowania, w stanie nienaruszonym.